Distances līgums 

Šajā interneta veikalā www.dreamquest.lv piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kura veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.


Apmaksas un piegades kartība

  • Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtīto preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus.
  • Pārdevējs nodrošina preču piegādi 5 (pieci) darba dienu laikā, no brīža, kad ir saņemta apmaksa par precēm, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.
Pasūtījuma atcelšana


Pircējam ir tiesības atteikties no pasūtījuma līdz nosūtīšanas brīdim, rakstot e-pastu uz dreamquest@inbox.lv vai pa tālr.: + 371 29402338.
Nauda tiks pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu, no kura tika apmaksāts pasūtījums 5 (piecu) darba dienu laikā. Pasūtījuma noraidīšanu vai naudas atgriešanu var veikt tikai pēc pušu vienošanās.


Preču maiņa un atgriešana

  • Naudu par atgrieztajiem precem tiks pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu, no kura tika veikts pasūtījums 5 (piecu) darba dienu laikā pēc produkta atgriešanas datuma. Pasūtījuma noraidīšanu, naudas atmaksu var veikt tikai pēc pušu vienošanās.
  • Preču atgriešanas vai apmaiņas gadījumā piegādes maksa par pasūtījumu netiek atmaksāta vai atlīdzināta.
Privātuma politika

Ievadot nepieciešamo informāciju un noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu apstrādāt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.


0

Pirkumu grozs